Blog

Uuendused ja e-pood

Blogi on saanud uue väljanägemise ja kõik retseptid on tõstetud ümber retseptide alla. Nüüd on hea jälgida, mis on potti või pannile juba läinud neid läbi kriipsutades. Mõningad retseptid said kokku tõstetud, osa sai ka kustutatud. Kui midagi ei leia, anna märku ja aitan!

Lisaks on blogil oma beebi, milleks on e-pood Oliivitooted Kreetalt. Valikus on kvaliteetne oliivõli, oliivipastad, oliivid ja balsamico. Olen ise neid tooteid juba aastaid oma Kreeta suvedelt aasta toonud (kohvritäite viisi lausa :)). Ja muidugi on oma lemmikud välja kujunenud. Kui poisid nägid, et meil on Oliivõli First Crop pudel kapile ilmunud, siis väiksem küsis kohe kas saab Mozzarella- tomati salatit hommikuks 🙂 Nii, siis saigi meie jõululaupäeva hommikuks üks tervislik toidukord.

E-poe leiad menüüribalt Oliivõli nime alt. Alati võib küsida soovitusi astrid@reisime.net

Tundub, et uuel kujundusel pole võimalik tellida retseptide teavitust ja teavitus tuleb uue blogipostituse kohta. Luban siis aegajalt blogipostituste alla listida täiesti uued retseptid (näiteks iga kuulõpus). Täna võin öelda, et palju on uut ja huvitavat, mida uudistada (näiteks juustusuflee, mis leidis oma tee meie jõululauale; seepiapasta mis on huvitav juba ainuüksi oma välimuse tõttu jpm.).

Lähiajal kui ma saan oma Ninja Foodi saan kätte, läheb eriti põnevaks 😉

Categories

No Comments

Leave a Reply